Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledková listina 2012

Junior

1. Zuzanka, kříženec, Daniela Matejíková

2. Amy, jack russel teriér, Simona Vějačková

3. Ozzy, staroanglický ovčák, Filip Václavík

Veterán

1. Oggi, kříženec, Vendula Jandorová

2. Sinda, pražský krysařík, Michaela Jáchimová

3. Asta, kříženec, Nikola Navrátilová 

Hendikepovaný pejsek

1. Cvalíček, kříženec, Veronika Baťková

2. Molly, německý boxer, Klára Báňová

3. Bertík, pražský krysařík, Petra Gregušová 

Malá fena kříženec

1. Majda z Trávníku, Zina Ešpandrová

2. Bára, Markéta Musilová

3. Ruby, Monika Nuzíková

Malý pes kříženec

1. Dušan, Jarmila Novotná

2. Quick, Pavlína Plucnarová

3. Koudy, Nikola Schovancová

Velká fena kříženec

1. Laura, Filip Václavík

2. Shany, Gabriela Halfarová

3. Dolly, Vendula Jandorová

Velký pes kříženec

1. Timík, Gabriela Haisová

2. Kim, Andrea Reichmannová

3. Dobby, Kateřina Havlová

Malá fena bez PP

1. Nikita, anglický kokršpaněl, Simona Vějačková

2. Kelly, anglický kokršpaněl, Eva Podaná

3. Beruška, bígl, Aneta Kadlecová

Malý pes bez PP

1. Roky, jack russel teriér, Simona Gurská

2. Kevin, yorkshire terrier, Renata Kundelová

Velká fena bez PP

1. Easy, německý boxer, Eva Podaná

2. Terina, německý ovčák, Hilda Pešlová

3. Miya, výmarský ohař krátkosrstý, Veronika Havlátová

Velký pes bez PP

1. Bar, německý ovčák, Barbora Sonntagová

2. Dante, zlatý retrívr, Lea Tavadilová

3. Abby, americký pitbulteriér, Liliana Kmentová

Fena s PP

1. Rachelle Schönez, anglický kokršpaněl, Eva Podaná

2. Beatrix z Tylenu Moravia, pyre. ovčák, Nikola Schovancová

3. Wilma, labradorský retrívr, Michaela Jáchimová

Pes s PP

1. Oliver Farma Štěkot, pyrenejský mastin, Kateřina Fojtů

2. Alfredo a Anvesu, flat coated retriever, Sabina Maláčová

3. Badargo, středoasijský pastevecký pes, Radomír Kameník

********************************************************************************************

Nejkrásnější kříženec výstavy

č. 20. Timík, Gabriela Haisová

Nejkrásnější pes bez PP výstavy

č. 31. Bar, německý ovčák, Barbora Sonntagová

*******************************************************************************************

Absolutní vítěz výstavy

1. Bar, německý ovčák, Barbora Sonntagová

2. Timík, kříženec, Gabriela Haisová

3. Majda z Trávníku, kříženec, Zina Ešpandrová

*******************************************************************************************

Podoba pánečka a psa

1. Wilma, labradorský retrívr, Michaela Jáchimová

2. Ozzy, staroanglický ovčák, Filip Václavík

3. Quick, kříženec, Pavlína Plucnarová

Pejsek šikulka

1. Beatrix z Tylenu Moravia, pyre. ovčák, Nikola Schovancová

2. Aznavur del Maestro Soalpallino, italský chrtík, Petr Šmída

3. Cvalíček, kříženec, Veronika Baťková

Dítě a pes

1. Zorro, německý boxer, Ivana Elšíková

2. Arisa, kříženec, Jaroslava Kopanická

3. Connie, zlatý retrívr, Dana Rotreklová

Psí duo

1. Vendelín, irský vlkodav, + Deniska, jezevčík, Kateřina Moravčíková

2. Nero, leonberger, Pavel Pilař + Sinda, pražský krysařík, Michaela Jáchimová

3. Aristid Longdarling + Betty Zarzarroza, basset hound, Lucie Sasynová

 

Moooc děkujeme všem účastníkům akce. Byli jste úžasní. Do kasičky na útulek Lukavice se celkem vybralo krásných 2.266,-kč, které jsou již na účtu útulku + bylo zasláno dalších 2.852,- z přebytku startovného (pro kontrolu naleznete výpis zde) na krmení a veterinární péči umístěných pejsků. Děkujeme všem co přispěli.