Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledková listina 2011

9. 11. 2011

 

Malá fena kříženec

1. Bára, Markéta Musilová

2. Ruby, Monika Nuzíková

3. Csillagok, Dana Šenková

Malý pes kříženec

1. Fido, Barbora Petrů Puhrová

2. Charlie, Veronika Baťková

3. Miki, Niko Vitamvásová

Velká fena kříženec

1. Shany, Gabriela Halfarová

2. Agatha, Milena Benkeová

3. Ťapka, Marie Rubíčková

Velký pes kříženec

1. Dobby, Kateřina Havlová

2. Timothy, Magda Hovězáková

3. Cvalíček, Veronika Baťková

Malá fena bez PP

1. Jessie, jezevčík krátkosrstý, Veronika Makovcová

2. Kelly, anglický kokršpaněl, Eva Dohnálková

3. Saly, bolonský psík, Tereza Bártová

Malý pes bez PP

1. Bertík, kavalír king charles španěl, Sandra Hanasová

2. Citrín, pražský krysařík, Lucie Hapalová

3. Arnolr, jorkšírský teriér, Sabina Hamrlová

Velká fena bez PP

1. Easy, německý boxer, Kateřina Novotná

2. Angie, maďarský ohař krátkosrstý, Jan Petruželka

3. Eddy, německý ovčák, Olga Sterlíková

Velký pes bez PP

1. Chester, labradorský retrívr, Tereza Křížová

2. Alf, rhodéský ridgeback, Diana Spáčilová

3. Zorro, německý boxer, Jindřich Elšík

Fena s PP

1. Queen Egi Jednička, sibiřský husky, Zdeňka Kotalová

2. Airin of Shingamonga, rhodéský ridgeback, Ivana Machová

3. Akita z Melechovské stráně, chodský pes, Bronislava Šedivá

Pes s PP

1. Oliver, pyrenejský mastin, Kateřina Fojtů

2. Aerosmith, belgický ovčák, Zuzana Jakubcová

3. Mervin, německý boxer, Gabriela Kociánová

Junior

1. Alfredo z Anvesu, flat coated retrívr, Sabina Maláčová

2. Caramel Love de Donawitz, výmarský ohař krátkosrstý, Tereza Křížová

3. Issie, kříženec, Gabriela Dvorská

 Veterán

1. Aznavur del Maestro Saolpellino, italský chrtík, Petr Šmída

2. Oggi, kříženec, Vendula Jandorová

3. Sinda, pražský krysařík, Michaela Jáchimová

********************************************************************************************

Nejkrásnější kříženec výstavy

č. 13 Shany, Gabriela Halfarová

Nejkrásnější pes bez PP výstavy

č. 99 Aznavur del Maestro Saolpellino, italský chrtík, Petr Šmída

*******************************************************************************************

Absolutní vítěz výstavy

1. Aznavur del Maestro Saolpellino, italský chrtík, Petr Šmída

2. Shany, kříženec, Gabriela Halfarová

3. Ťapka, kříženec, Jana Varachová

*******************************************************************************************

Sehraný tým

1. Ťapka, kříženec, Jana Varachová

2. Ben, německý ovčák, Vladimír Kroupa

3. Shany, kříženec, Gabriela Halfarová

Podoba pánečka a jeho psa

1. Kikinka, kříženec, Jaroslav Němec

2.

3. Sinda. pražský krysařík, Michaela Jáchimová

Pejsek šikulka

1. Saly, bolonský psík, Tereza Bártová

2. Tina, kříženec, Karolína Němečková

3. Atilla Aboriginal Mystery, belgický ovčák tervueren, Vlasta Hofírková

Aport špekáčku

1. Oliver, pyrenejský mastin, Kateřina Fojtů

2. Rhon, border kolie, Klára Morongová

3. Kelly, anglický kokršpaněl, Eva Dohnálková

Dítě a pes

1. Sinda, pražský krysařík, Michaela Jáchimová

2. Connie, zlatý retrívr, Dana Rotreklová

3. Mikuláš, kříženec, Petra Lastovecká

Nejsympatičtější pes výstavy

1. Easy, německý boxer, Kateřina Novotná

2. Ozzy, německý boxer, Klára Báňová

3. Tina, kříženec, Karolína Němečková